O nás

Kdo jsme a jak to celé začalo?

Jsme česká společnost se sídlem v Plzni. Zakládáme si na naší rodinné tradici. Naše kořeny a zkušenosti sahají až do roku 1995.


firma


Nápad vznikl na základě potřeb běžných rodin

Dlouho jsme naslouchali potřebám
v našem okolí a především uvnitř naší rodiny. Pochopili jsme, co běžná rodina potřebuje a pečlivě jsme se zaměřili na výběr zboží s tím spojený. Do sortimentu jsme především zařadili lety prověřené produkty od známých distributorů za zajímavé ceny.Co je naš cíl?

Naším cílem je spokojený zákazník. Vaše radost je naše radost! Proto vynakládáme maximum úsilí pro pečlivý výběr produktů. Snažíme se neustále zlepšovat naši nabídku, aby byla co nejvíce přizpůsobena Vašim potřebám a požadavkům. Zboží musí splňovat naše standardy a každý kus projde kontrolou kvality. Pokud jste u nás nenašli to co jste hledali, určitě nám napište, pokusíme se udělat maximum pro to, abychom Vám vyhověli.Za co Vám chceme poděkovat?

J
sme vděční za to, že jsme si získali přízeň tisíců zákazníků především díky kvalitě zboží, nízké ceny, širokého výběru, rychlosti doručení a komunikace. Zároveň jsme díky Vám získali certifikát ověřeno zákazníky Heureka. Děkujeme! overenozakazniky

 

Jaké služby poskytujeme?


Nabízíme širokou škálu produktů, které můžete snadno najít pomocí našeho intuitivního vyhledávání, nebo prohlížením kategorií s využitím filtrů. Každý produkt má podrobný popis a fotografie, to proto, abychom Vám produkt co nejvíce přiblížili. Objednávky odesíláme bezodkladně a s láskou. Při objednávce nad 1500 Kč máte od nás dopravu zdarmaVybrané zboží Vám přijedeme namontovat a připravit k provozu. Pokud si nebudete po rozbalení produktem jisti, není vůbec žádný problém, zboží můžete bez obav do 14 dnů vyměnit. 

Nabízíme různé možnosti dopravy a platby. Více si můžete přečíst zde - doprava a platba.

Zboží Vám také rádi ukážeme v našem showroomu.

 

A co komunikace?

Tak ta nás opravdu baví! Věříme, že kvalitní zákaznická podpora je klíčem k úspěchu. Náš tým je vždy připraven Vám pomoci s jakýmkoli dotazem, nebo problémem. Hledáte nějaký kontakt, abyste nám mohli napsat, nebo rovnou zavolat? Vše potřebné naleznete zde v - kontakty.Pro krásný den je tu pro Vás Alsen.