Dvoukomorový filtr na vodu SPACEMATIC KD 3

1 399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.2.2024

Kvalitní a velmi oblíbený filtr na vodu SPACEMATIC KD 3. generace. Tento inovativní a vysoce kvalitní filtr odstraňuje tuhé nečistoty, chutě a pachy. První komora odtraňuje z vody nečistoty jako je například hlína, písek, rez, kamínky a jiné usazeniny a nerozpustné částice, které mohou být přítomny ve Vašem vodovodu a rozvodu. Druhá komora absorbuje nepříjemné pachy a chutě, jako je například chuť kovu, vodního kamene a chlóru, což vylepšuje konzistenci a kvalitu vody a tím zlepšuje chuť a servis teplých či studených nápojů. Filtrační systém je vhodný pro domácnosti, bary, provozovny či restaurace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SPACEMATIC KD 3. GENERACE

 

Voda, kterou pijete, by měla být čistá a bez nežádoucích pachů a chutí. Není nad panenský doušek vody. V dnešní době je známé, že zásoba kvalitní vody se snižuje a stále častěji dochází k její kontaminaci. Pokud chcete mít kontrolu nad kvalitou vlastní vody, tak náš vysoce jakostní dvoukomorový filtr SPACEMATIC KD 3. generace je tu přesně pro Vás, aby Vám zajistil to co potřebujete. Filtr na vodu využívá k čištění aktivní uhlí a je vhodný pro každou náročnější domácnost či provozovnu. Za velmi příznivou cenu zajistí kvalitní vodu po celý rok bez zdlouhavého čekání.


                     
Jak filtrace vody funguje? 

První komora se stará o odstranění mechanických nečistot, zatímco druhá komora eliminuje nežádoucí pachy a chutě. Balení obsahuje držák filtru, vložky na filtraci a montážní klíč, aby byla instalace snadná a rychlá.

 

Vložka PP-10 na mechanické nečistoty se stará o sediment a nečistoty.
a filtrační vložka CTO-10 se stará o chuť a kvalitu vody

Uvádíme menší příklad, jakou přidanou hodnotu tento filtr přinese 4 členné rodině za rok.

Pokud Vaše domácnost má 4 členy a průměrně jedna osoba vypije 2,5 litru denně, jedná se o spotřebu 10 litrů pitné vody denně. Pokud uvedeme, že rok má 365 dní, tak Vaše domácnost vypije 3650 litrů za rok. Tato souprava včetně vložek stojí 1399 Kč.

1399/3650 = 0,38 Kč za jeden litr vody. K ceně samozřejmě musíte připočítat vodné a případně stočné. Což pokud to mírně přeženeme, tak za 3650 litrů, dáte včetně stočného 500 Kč (2023)

1899/3650 = 0,52 Kč za litr vody pro 4 člennou rodinu při vypití 10 litrů vody denně.

Samozřejmě pitnou vodou i vaříme a děláme další různě činnosti, což nám cenu filtračního setu za litr vody postupně snižuje.

Další rok doporučujeme vyměnit filtry, cena filtrů se pohybuje okolo 300-1000 Kč za set. Cena se odvíjí v závislosti na tom jak moc luxusní filtr chcete používat. (2023)

Pokud zase použijeme nejvyšší případ, tak 2. rok dáte za filtry 1000 Kč plus vodné a stočné 600 Kč (pro jistotu navyšujeme cenu o 100 Kč meziročně)

1600/3650 = 0,44 Kč za litr vody pro 4 člennou rodinu při vypití 10 litrů vody denně.


Proto investujte do vlastní vody, určitě se Vám to pozitivně vrátí jak na Vaší peněžence, tak i v péči o své zdraví.

  • Kvalitní dvoukomorový filtr pitné vody
  • Zbavuje vodu nepříjemných chutí a zápachů
  • První komora s filtrem mechanických nečistot
  • Druhá komora s filtrem proti pachům a nepříjemné chuti
  • Filtr s držákem, vložky a montážní klíč je součástí balení
  • Vložka na mechanické nečistoty PP-10
  • Flitrační vložka CTO-10
  • Včetně rychlospojek SG na hadici 3/8
  • Materiál: Plast a kov
  • Barva: Modrá

Určen pro připojení na studenou vodu ideálně pod baterii. Dodává se s kompletní výbavou pro snadné připojení pod baterii.

PP-10 filtr doporučujeme měnit do 6 měsíců, pokud přes instalované místo prochází velké množství vody denně. Určitě filtr pravidelně kontrolujte a pokud se Vám bude zdát silně zbarvený, tak ho doporučujeme vyměnit dříve.

Doplňkové parametry

Kategorie: Filtry na vodu
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: