Zubní hygiena

Milujete přírodu a chcete ji respektovat i při péči o své zuby a ústní dutinu? Nabízíme přírodní produkty pro zubní hygienu, které jsou šetrné k vašim zubům i k životnímu prostředí.

#showmore#

Jak správně pečovat o zuby přírodními produkty?

  • Používejte přírodní zubní pasty - zvolte pastu s obsahem přírodních složek jako jsou bylinné extrakty, uhličitany nebo hydroxyapatit. Tyto složky dokáží účinně odstraňovat zubní plak a zanechávají v ústech svěží pocit.

  • Pravidelně čistěte jazyk - kromě zubů bychom měli dbát i na čištění jazyka. Toho lze docílit pomocí speciálních jazykových kartáčků nebo škrabek, které pomohou odstranit bakterie a zbytky jídla.

  • Používejte zubní nitě s přírodními složkami - klasické zubní nitě jsou často vyrobeny z umělých materiálů, které mohou dráždit dásně. Proto je vhodné zvolit nitě s přírodními složkami, jako jsou například bambusové vlákna.

  • Vyzkoušejte přírodní ústní vodu - klasické ústní vody mohou obsahovat látky, které dráždí sliznice ústní dutiny. Zvolte proto ústní vodu s přírodními složkami, jako jsou například bylinné extrakty nebo éterické oleje.

Trpíte citlivými zuby?

Zubní pasty s obsahem aloe vera nebo heřmánku, které mají protizánětlivé a antibakteriální účinky a zklidňují podrážděnou tkáň.

Jak zabránit žloutnutí zubů?
 
Aktivní uhlí – Zahaluje zuby jemným filmem, který udržuje povrch zubů čistý a odstraňuje povlak. Aktivní uhlí má také schopnost odbarvovat zuby a pomáhat s bělením.
Vyzkoušejte účinky aktivního černého uhlí v kombinaci s vybranými oleji a extrakty z bylin ukryté ve skleněné dózičce od Bena & Anny
Pasta příjemně pění a už během čištění budete vnímat intenzivní svěžest, která se rozvine ve vašich ústech.
Neobsahuje ftaláty, parabeny, mikroplasty SLS ani formaldehyd
 
Vyberte si z naší nabídky a dejte přednost přírodě i při péči o své zuby a ústní dutinu.
2 položek celkem

Cena

49199
149199
Párátka na zubní nit 50ks
Párátka na zubní nit 50ks
Doručení do 9 dní
49 Kč
88016753