Doktoři a sestřičky - Kostýmy a doplňky

Vstupte do zábavného světa medicíny s našimi skvělými kostýmy a doplňky pro doktory a sestřičky! Připravte se na dobrodružství plné lékařského vzrušení a pomáhejte ostatním.

#showmore#

Vyberte si z naší široké nabídky doktorských a sesterských kostýmů, které vám umožní vytvořit si vlastní nemocniční příběh.
Ponořte se do role lékaře nebo sestřičky a zažijte pocit zodpovědnosti, soucitu a pomoci druhým.

Jak můžete doladit váš kostým, aby byl ještě autentičtější?

  • Doktorský plášť: Vyberte si bílý doktorský plášť, který je symbolem profesionality a odbornosti. Doktorský plášť dodá vášmu kostýmu autentičnost.
  • Sestřičkový kostým: Oblečte se do klasického sestřičkového kostýmu s bílou nebo barevnou uniformou, aby vaše role sestřičky byla úplná.
  • Stetoskop: Stetoskop je nezbytným doplňkem pro doktory a sestřičky. Vyberte si skutečný stetoskop nebo hračkovou verzi, která vytvoří dojem, že jste připraveni poslouchat srdce pacientů.
  • Zdravotnický kufřík: Doplněk v podobě zdravotnického kufříku, který obsahuje lékařské nástroje a pomůcky, dodá vašemu kostýmu autenticitu a poskytne vám pocit připravenosti na všechny lékařské situace.
  • Identifikační odznak: Přidejte do kostýmu identifikační odznak s vaším jménem a titulem (doktor/ka, sestra/sestra) pro profesionální vzhled.
  • Chirurgická maska a čepice: Pokud se chcete obléci do chirurga, nezapomeňte na chirurgickou masku a čepici. Tyto doplňky dodají vašemu kostýmu realističnost a autentičnost.
  • Zdravotnické rukavice: Dodatečným doplňkem mohou být zdravotnické rukavice, které symbolizují hygienu a péči.
  • Clipboards a psací potřeby: Držte si clipboard s lékařskými záznamy a psacími potřebami, abyste vypadali jako skutečný lékař nebo sestra připravení na psaní poznámek a péči o pacienty.
  • Plastové injekční stříkačky a bandáže: Tyto hračkové doplňky mohou přidat do vašeho kostýmu zábavný prvek a zdůraznit vaši roli v lékařském týmu.
  • Mobilní telefon nebo rádiové zařízení: Přidejte do kostýmu mobilní telefon nebo hračkové rádiové zařízení, abyste mohli komunikovat se svým týmem a koordinovat péči.

Buďte připraveni pomáhat a přineste zábavu a dobrodružství do své role doktora nebo sestry!

8 položek celkem

Cena

89489
189489
Kostým Zdravotní sestřička
Kostým Zdravotní sestřička
Doručení do 2-3 dní
339 Kč
08-VI01002X/VELIKOST M/L 42-44
Dámský kostým sexy Černý králíček Komplet 88770160
Punčochy s křížem
Punčochy s křížem
Doručení do 2-3 dní
159 Kč
88069970
Čepec Zdravotní sestřička
Čepec Zdravotní sestřička
Doručení do 2-3 dní
89 Kč
88070587
Punčochy Sestřička červené
Punčochy Sestřička červené
Doručení do 2-3 dní
249 Kč
88062716
Zástěra Sestřička
Zástěra Sestřička
Doručení do 2-3 dní
239 Kč
88059744