Kartáče drátové ruční

Kartáče drátové ruční - to jsou ty nejoblíbenější nástroje každého řemeslníka a kutila. S našimi drátovými kartáči budete mít v rukou sílu a preciznost.

#showmore#

Ruční Nástroje s Víceúčelovým Využitím: Naši drátoví kartáče jsou navrženi pro širokou škálu aplikací. Od odstranění rezavých skvrn na kovech až po úpravu dřeva, jsou ideální pro mnoho řemeslných projektů.

Rozmanitost a Výběr: Naši kartáče jsou k dispozici v různých tvarech, velikostech a druzích drátu. To vám umožní vybrat si ten správný nástroj pro konkrétní úkol.

Bezpečnost a Komfort: Pohodlná rukojeť a bezpečnostní prvky jsou klíčové pro bezpečné používání našich kartáčů. Můžete se spolehnout na jejich spolehlivost a ochranu.

Existuje několik různých druhů drátových kartáčů ručních

Kartáče s ocelovými dráty: Tyto kartáče mají dráty vyrobené z oceli a jsou vhodné pro odstraňování rezu, odřezávání starého nátěru a čištění kovových povrchů. Jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech, včetně kulatých, válcových a kuželových.

Kartáče s mosaznými dráty: Kartáče s mosaznými dráty jsou měkčí než ocelové varianty, což je činí vhodnými pro odstraňování rezu a hrubých nečistot, aniž by poškodily povrch. Jsou často používány pro čištění mědi, mosazi a hliníku.

Kartáče s nerezovými dráty: Tyto kartáče mají dráty vyrobené z nerezové oceli a jsou odolné vůči korozi. Jsou ideální pro čištění nerezových povrchů a jiných materiálů, které nesmí být kontaminovány ocelí.

Kartáče s nylonovými vlákny: Kartáče s nylonovými vlákny jsou měkké a šetrné k povrchu, což je činí vhodnými pro odstraňování lehkých nečistot, čištění plastů a odstraňování nátěrů, aniž by poškodily povrch.

Kartáče s dráty s víceřadými kartáči: Tyto kartáče mají několik řad drátů, což zvyšuje povrchový kontakt a zlepšuje čistící účinek. Jsou obzvláště vhodné pro rychlé čištění a odstraňování povrchových nečistot.

Kartáče s kartáčovými hlavicemi: Tyto kartáče mají výměnné kartáčové hlavice, což umožňuje různé typy drátových nebo vláknitých kartáčů na jednom rukojeti. Jsou velmi flexibilní a multifunkční.

Nechte naše drátové kartáče stát se vašimi neocenitelnými společníky ve světě řemeslných projektů. S nimi budete mít kontrolu nad každým povrchem a dosáhnete perfektních výsledků.

7 položek celkem

Cena

49149
149149

Značky

Položek k zobrazení: 7
Kartáč drátěný ocelový 19x6cm na násadu FESTA
149 Kč
88084464
Kartáč drátěný ocelový 1100 5 řad SPOKAR
89 Kč
88082347
Kartáč drátěný ocelový 1070 4 řady SPOKAR
79 Kč
88082346
Kartáč drátěný mosazný 24cm EXTOL
79 Kč
88085239
Kartáč drátěný ocelový dřevo 5 řad FESTA
49 Kč
88084457
Kartáč drátěný ocelový dřevo 4 řady FESTA
49 Kč
88084456
Kartáč drátěný ocelový 1 řada 25cm STREND
49 Kč
88086435