Body

Vstupte do světa roztomilých a pohodlných kojeneckých bodýček, kde se setkává styl s maximálním komfortem pro vaše malé šťastné hvězdičky. 

#showmore#

Nabízíme široký výběr kojeneckých bodýček, které jsou snadno oblečitelné a zajišťují pohodlí pro vaše děťátko. Od jednobarevných až po veselé vzory, od dlouhých rukávů po krátké rukávy, najdete u nás vše, co potřebujete, abyste oblékli vaše děťátko do úžasného stylu.

Jak vybrat kojenecká bodýčka?

 1. Velikost: Začněte tím, že zvolíte správnou velikost bodýček pro vaše kojenec. Většinou se řídíte věkem nebo váhou dítěte, ale každá značka může mít trochu odlišné měřítko. Doporučuji se podívat na konkrétní tabulky velikostí u daného prodejce.

 2. Materiál: Hledejte kojenecká bodýčka vyrobená z měkkých, příjemných a prodyšných materiálů, jako je bavlna. Vyhněte se drsným nebo syntetickým materiálům, které by mohly dráždit citlivou pokožku dítěte.

 3. Pohodlí: Zkontrolujte, zda jsou bodýčka dostatečně pohodlná a volná pro pohyb dítěte. Zajištění dostatečného prostoru pro pleny a volný řez v oblasti krku a nožiček může být výhodné.

 4. Oblečení na zapínání: Věnujte pozornost způsobu, jakým jsou bodýčka zapínána. Zvolte variantu, která je pohodlná pro oblékání a svlékání dítěte. Běžné možnosti zahrnují knoflíky, suchý zip, suchý zip s krytkou nebo popruhy na ramenou.

 5. Design a funkce: Vyberte si bodýčka s designem, který se vám líbí, a který vyhovuje vašemu stylu. Pokud preferujete určité funkce, jako jsou ochranné límce, lehce odnímatelné nohavičky nebo integrované rukavičky, mějte je na paměti při výběru.

Zde je přibližný přehled velikostí body pro děti v závislosti na věku:

 • Novorozenecké velikosti (0-3 měsíce): 50/56 cm
 • Velikost 3-6 měsíců: 62 cm
 • Velikost 6-9 měsíců: 68 cm
 • Velikost 9-12 měsíců: 74 cm
 • Velikost 12-18 měsíců: 80 cm
 • Velikost 18-24 měsíců: 86 cm
 • Velikost 2-3 roky: 92 cm
 • Velikost 3-4 roky: 98 cm
 • Velikost 4-5 roků: 104 cm

Hledáte inspiraci pro dárek?

Kojenecké bodýčko je skvělým dárkem pro novopečené rodiče. Bude to i roztomilý a praktický dárek pro oslavy narozenin, baby showery, křtiny nebo jiné speciální události.

Použijte předpřipravené filtry

Díky předpřipraveným filtrům můžete jednoduše omezit výběr bodýček podle různých kritérií. Stačí si vybrat příslušné filtry a naše stránky vám automaticky zobrazí výběr bodýček, které odpovídají vašim preferencím.

 

235 položek celkem

Cena

142519
1142519

Značky

Položek k zobrazení: 235
Body s potiskem New Baby Už mám 1 rok modré 88039173
Kojenecké body s dlouhým rukávem Nicol Viki 88106136
Kojenecké body s krátkým rukávem Nicol Viki 88106183
Kojenecké body s dlouhým rukávem Nicol Olaf 88106003
Nahoru
Další produkty