Dětské kraťasy

Dětské kraťasy z kvalitních materiálů, které dětem skvěle padnou. U nás najdete širokou nabídku kvalitních kraťasů pro děvčata i kluky. Vyberte si z kraťasů různých barev a stylů a oblečte své děti do módy plné radosti.

#showmore#

Jak vybrat kraťasy pro miminka?

  1. Velikost: Zvolte kraťasy odpovídající velikosti a věku vašeho miminka. Dbejte na to, aby měly dostatečný prostor pro pohyb a růst.

  2. Materiál: Sázka na měkké a příjemné materiály, jako je bavlna, je vždy dobrým výběrem. Zajistí pohodlí a prodyšnost pro citlivou dětskou pokožku.

  3. Pohodlí a volnost pohybu: Kraťasy by měly být pohodlné a umožňovat volný pohyb pro vaše miminko. Elastický pas a nohavice s dostatečnou šířkou jsou ideální pro lepší pohodlí.

  4. Bezpečnost: Zkontrolujte, zda jsou na kraťasech bezpečné a dobře upevněné knoflíky, zipy, nebo jiné ozdoby, které by mohly představovat riziko pro vaše miminko.

  5. Jednoduchost oblékání: Zvolte kraťasy s jednoduchým a praktickým způsobem oblékání, například s elastickým pasem, aby bylo oblečení a převlékání snadné.

  6. Styl a design: Sledujte také styl a design kraťasů. Vyberte si kraťasy s motivy, barvami a vzory, které se vám líbí a odpovídají osobnosti vašeho miminka.

 

9 položek celkem

Cena

150219
1150219

Značky

Položek k zobrazení: 9
Kojenecké kraťasy New Baby Go!go!go! 88048373
Kojenecké kraťasy New Baby Magic elephant 88048576
Kojenecké kraťasy New Baby Víla
167 Kč
88048530
Dětské kraťasy New Baby Zebra modré
od 150 Kč
88038888