Pískoviště

Pískoviště jsou zdrojem nekonečné radosti, kreativity a objevování pro malé dobrodruhy. Nabízíme širokou škálu pískovišť pro děti, která přináší do vašeho dvorku nebo zahrady vzrušení a zábavu.

#showmore#

Výhody dřevěných pískovišť Výhody plastových pískovišť
Přírodní vzhled a estetika Široký výběr designů a barev
Trvanlivost a odolnost Lehkost a snadná přenosnost
Ekologický materiál Snadná údržba a čištění
Možnost přizpůsobení a přístavby Lze využít i jako bazén
Možnost přemístění nebo rozebrání Cenová dostupnost


Proč pořizovat dětem pískoviště?

  • Kreativita a fantazie: Pískoviště jsou pro děti ideálním místem pro rozvoj jejich kreativity a fantazie. V písku si mohou vytvářet různé tvary, stavby a scény podle svých představ. Tím podporují svou schopnost přemýšlet kreativně a tvořit vlastní svět plný příběhů.

  • Motorické dovednosti: Hra v písku posiluje dětské motorické dovednosti. Manipulace s pískem, hrabání, lopatkování a stavění pískových hradů přispívá k rozvoji jemné motoriky a koordinace pohybů.

  • Senzorický rozvoj: Písek nabízí dětem bohaté senzorické zážitky. Dotek písku, jeho textura a pohyb rozvíjejí jejich smyslové vnímání a stimulují hmatovou, zrakovou a sluchovou percepční schopnost.

  • Sociální interakce: Pískoviště jsou často místem, kde se děti setkávají a společně hrají. Hraní v písku podporuje sociální interakce, komunikaci a spolupráci mezi dětmi. Učí se sdílet pískové hračky, vyjednávat a respektovat prostor ostatních.

  • Uvolnění a relaxace: Pískoviště je prostředím, kde se děti mohou uvolnit a relaxovat. Hra v písku je pro ně zábavná, uvolňující a přináší jim radost. Pískoviště je místem, kde se mohou odreagovat a prožívat příjemné chvíle ve venkovním prostředí.

Klasické pískoviště je nejobvyklejší typ, který je vyroben z pevného materiálu, jako je plast, dřevo nebo kov. Tvoří prostornou nádrž pro písek, ve které si děti mohou hrát a tvořit.

 

9 položek celkem

Cena

8892199
18892199

Značky

Položek k zobrazení: 9
Pískoviště-bazének Mušle - 2 ks růžové
889 Kč
88038119
Pískoviště-bazének Mušle - 2 ks modré
889 Kč
88038165
Dětské dřevěné posezení lavice a stůl NEW BABY 118 x 90 cm 88048710
Velké plastové skládací pískoviště NEW BABY ZÁMEK 170 cm 88046975